mail@ozgurfototeknik.com (0212) 513 9199
/ozgurfototeknik

NIKON markasının Türkiye'deki tek yetkili servisi olan Teleoptik firmasında uzun yıllar görev yapmış, fotoğraf makineleri teknik servisi ve satış sektöründe 20 yıla aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle, kaliteli ve sürekli hizmet anlayışını benimsemiş ve bu konuda mükemmeliyetçiliği hedef edinmiş bir ekiple 2004 yılında faaliyete geçen ÖZGÜR FOTO TEKNIK, dijital fotoğraf makineleri ve stüdyo flaşlarına tam donanımlı profesyonel teknik servis hizmeti vermektedir. 

2005 yılından itibaren Japon SIGMA Firması'nın Türkiye'deki resmi merkez servisi olarak görev yapan ÖZGÜR FOTO TEKNIK İthalat İhracat Tic. ve San. Ltd. Şti., 2010 yılında SIGMA'nın Uluslararası alanda Türkiye'deki tek servis merkezi haline gelmiştir. 

Bunun yanı sıra ELINCHROM ve POLORAID markalarının da Türkiye'deki tek yetkili servisi olan ÖZGÜR FOTO TEKNIK; NIKON, CANON, LEICA, OLYMPUS, …vb. gibi dünyaca ünlü markaların bağımsız özel servisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir. MULTIBLITZ, HENSEL, BALCAR, FALCONEYES, PROLIGH ve STARFLASH Stüdyo Flaşları içinde özel servis hizmeti vermektedir.