Hakkımızda - Özgür Foto Teknik | Teknik Serviste 1 Numara
Hakkımızda

Türkiye’de fotoğraf sektörünün kalbi olan Sirkeci’de, önde gelen profesyonel markaların yetkili servislerinde başlayan ve bugün 30 yılı aşkın uzman deneyimle benzersiz bir yetkinliğe ulaşmış olan kadromuz, fotoğraf makineleri garantili teknik servisi ve satışında sürekli kendini yenileyerek hizmet vermeyi sürdürmektedir.


Profesyonellerin yakından tanıdığı Özgür Turanlı önderliğinde 2004 yılında faaliyete geçen ÖZGÜR FOTO TEKNİK, profesyonel dijital fotoğraf makineleri ve stüdyo flaşları alanlarında zengin yedek parça stoku ve rakipsiz bilgi birikimi ile teknik servis hizmeti vermektedir. Atölyemizde kullanılan teşhis, kalibrasyon, ölçüm, bellenim (firmware) güncelleme, sökme-takma ve derin temizlik cihaz ve aletlerinin tümü en üst düzey kalitede ve güncel standartlardadır. Bu anlamdaki makine parkımız değişen teknolojiye bağlı olarak sürekli yenilenmektedir.


Özgür Foto Teknik Online Resmi Mağazamızı Ziyaret Ettiniz mi?

2005 yılından itibaren dünyanın önde gelen objektif üreticilerinden Japon SIGMA markasının Türkiye servisi olarak görev yapan ÖZGÜR FOTO TEKNİK, 2010 yılında SIGMA’nın uluslararası alanda yetki belgesini alarak Türkiye’deki tek yetkili servis merkezi haline gelmiştir. SIGMA’nın Japonya ve Almanya’da düzenlediği teşhis ve onarım eğitimlerine düzenli olarak katılan personelimiz aldığı sertifikalar doğrultusunda tüm yeni nesil SIGMA fotoğraf ve sinema objektiflerine, fotoğraf makinelerine, flaşlarına ve diğer aksesuarlarına dünya standartlarında servis vermektedir.

Ayrıca dünyanın önde gelen lens üreticileri TOKINA ve SAMYANG markasının da Türkiye’deki tek yetkili servisi olan ÖZGÜR FOTO TEKNİK, Nikon, Canon, Sony, gibi prestijli markaların özel servisi olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Şirketimizin kuruluş amaçları: 
 • Türkiye genelinde dünya standartlarında tam donanımlı profesyonel teknik servis (bakım ve onarım) hizmeti sunmak. 
 • Profesyonel kullanıcılardan amatörlere kadar tüm fotoğrafçılara, sektörde 30 yılı aşkın deneyimle, gelişen teknolojiyi yakından takip ederek en kaliteli ürünleri, hizmeti ve desteği sunmak. 
 • Uluslararası çalışma alanını genişletmek. 
 • Her koşulda müşteri memnuyetini en üst düzeyde ve ön planda tutmak. 

Farkımız:
 • Garantili profesyonel teknik servis 
 • Kaliteli uzman işçilik 
 • Eksiksiz, bilgisayar destekli teşhis, kalibrasyon, ölçüm ve onarım cihazları
 • Zengin orjinal yedek parça stoku 
 • Tam donanımlı teknik servis 
 • Servisimize kabul edilen tüm müşterilerin ve ürünlerin, yapılan tüm işlemlerin ayrıntılı olarak kayıt altına alındığı veri tabanı
 • Müşteri eğitimi ve ürünlerin optimum verimle kullanımı için danışmanlık
 • Özel ihtiyaçlara yönelik ekipman paketlerinin oluşturulması
 • Kurumsal müşteriler için uzun süreli servis/bakım kontratları

Ana faaliyeti olan servis desteğinin yanı sıra garantili satış (yeni ve garantili ikinci el) hizmetleri de sunan şirketimiz, müşterileri ile uzun süreli ilişkiler sürdürmeyi ilke edinmiştir. 

İthalat, ihracat, pazarlama, satış ve teknik destek konularında müşterilerine optimum memnuniyet şartlarını sağlamayı hedefleyen şirketimiz, bu hedeflerini gerçekleştirebilmek için gelişen teknolojiyi yakından takip ederek dünya standartlarında bir atölye ortamı ve ekip oluşturmuştur. 

Sizin ve bize emanet ettiğiniz ekipmanınızın değerini biliyor, bu değere yakışan hizmeti kesintisiz vermeye gayret ediyoruz.Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Markalar

Özgür FotoTeknik

Türkiye Tek Yetkili Servisi

Özgür FotoTeknik

Teknik Servis

Özgür FotoTeknik

Canon Teknik Servis

Özgür FotoTeknik

Teknik Servis

Özgür FotoTeknik

Teknik Servis

Özgür FotoTeknik

Teknik Servis0212 513 91 99
Aramak için Numaraya Dokununuz.Biz Sizi Arayalım...
Hızlı Arıza Tespit Formu


Bu Alan Boş Bırakılamaz !
Bu Alan Boş Bırakılamaz !
Bu Alan Boş Bırakılamaz !
Bu Alan Boş Bırakılamaz !
Bu Alan Boş Bırakılamaz !
Bu Alan Boş Bırakılamaz !

Neden Özgür Foto Teknik

30 Yıllık Tecrübe

30 Yıldır Nikon Servis başta olmak üzere, analog makinalarla başlayan servis hizmetimiz günümüzde digital makinalarla devam etmektedir.

Ücretsiz Arıza Tespiti

Makinalarınızın sorunu ne olursa olsun ücretsiz arıza tespiti yapılıp onayınızla tamir sürecine geçilmektedir.

Garantili Hizmet

Değişen parça kapsamında makinanıza 6 ay garanti verilmektedir.

Icon

30 Yıllık Tecrübe

Icon

23 Sertifika

Icon

8 Marka

Icon

10.000 Müşteri

Sertifikalarımız0212 513 91 99
Aramak için
Numaraya Dokununuz.
callicon callicon